Aktualności

Tyle czasu ile chcesz na testy, 50% rabatu dla nowych firm, a może licencja dla uczestników kursów w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce?

Aktualne oferty QuickSTEP opisane są w naszej zakładce OFERTY.

kontakt@qstep.pl | +48 61 843 42 66 wew. 43

Wybierz program od producenta z wieloletnim doświadczeniem – twórz łatwo i intuicyjnie pliki JPK.

kontakt@qstep.pl | 61 843 42 66 wew. 43

JPK - 2

Wersja 18.01.01 wraz z możliwością generowania pliku JPK_VAT jest gotowa! Najnowsze Oprogramowanie oraz opis zmian, można pobrać z naszej strony internetowej, z działu POBIERZ. W przypadku chęci otrzymania wsparcia technicznego, działa e-mail: serwis@qstep.pl.

UWAGA: Aktualizacja do wersji 18.01.01 jest płatna. W celu zdobycia szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu: kontakt@qstep.pl, tel. 61 843 42 66 wew. 43.

Kolejny list referencyjny od naszego Klienta „wędruje” do Strefy Partnera (Menu > Dokumenty) oraz do katalogu z referencjami na naszym profilu na Facebook-u. Dziękujemy!

YATAN

Tyle czasu ile chcesz na testy, 50% rabatu dla nowych firm, a może licencja dla uczestników kursów w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce?

Aktualne oferty QuickSTEP opisane są TUTAJ.

Szczegółowe informacje: kontakt@qstep.pl

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wysyłki plików JPK z oprogramowania QuickSTEP, poniżej zamieszczamy komunikat.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania QuickSTEP jest już gotowa i zawiera możliwość elektronicznego generowania pliku JPK_VAT w formacie xml w wersji trzeciej obowiązującej od stycznia 2018 roku. Jednak z premierą aktualizacji nadal czekamy, w związku z brakiem kompatybilności aplikacji Ministerstwa Finansów służącej do wysyłki pliku JPK z wersją trzecią. Po długim czasie oczekiwania, otrzymaliśmy z Ministerstwa odpowiedź, iż aplikacja Ministerstwa będzie gotowa 1 lutego 2018 roku (na życzenie możemy wysłać dokładną treść otrzymanej wiadomości).
Dlatego też, premiera nowej wersji Oprogramowania QuickSTEP będzie miała miejsce w pierwszych dniach lutego, po dokonaniu przez nas niezbędnych testów związanych z wysyłką pliku JPK w wersji trzeciej, za pośrednictwem aplikacji Ministerstwa Finansów.
Obowiązek wygenerowania pliku JPK spoczywa na Państwu do 25 lutego 2018 roku, dlatego też prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Opóźnienie aktualizacji nastąpi z przyczyn od nas niezależnych.

W przypadku chęci otrzymania dodatkowych wyjaśnień, prosimy o kontakt:
e-mail: kontakt@qstep.pl
telefon: 61 843 42 66 wew. 43

Pozdrawiamy,
Zespół QuickSTEP

Licytujemy na rzecz WOŚP -> http://aukcje.wosp.org.pl/oprogramowanie-quickstep-pakiet-10-modulow-i5891485

To już ostatnie dni!

Informacje: kontakt@qstep.pl

wośP

Wspieramy WOŚP! Na jednej z aukcji charytatywnych możesz wylicytować pełen pakiet modułów QuickSTEP. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na rzecz Fundacji WOŚP. ♥️

Informacje na temat licytowanego oprogramowania: kontakt@qstep.pl

Link do aukcji: AUKCJA

 

Wypoczęci i pełni sił w Nowym Roku stajemy w obliczu kolejnych wyzwań.

Tymczasem piszcie do nas – w odpowiedzi wyślemy dopasowaną i skrojoną na Wasze potrzeby ofertę cenową. Odpowiemy również na każde pytanie.

Nasz adres e-mail: kontakt@qstep.pl

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć radości i rodzinnie spędzonych chwil, a w Nowym Roku – szczęścia i zadowolenia ze współpracy z naszą firmą!

Z pozdrowieniami,
Zespół QuickSTEP

bożenarodzenie

Systematycznie publikujemy artykuły zawierające informacje wspomagające funkcjonowanie firmy. Tworząc artykuły korzystamy z wiarygodnych źródeł, a także dzielimy się naszą zdobywaną przez lata wiedzą.

Jeśli chcesz otrzymywać taki artykuł na swoją skrzynkę e-mail, zapisz się do naszego newslettera pisząc na adres newsletter@qstep.pl wpisując w treści hasło „wiedza”.

wiedza

Niebawem pojawi się nowa wersja oprogramowania QuickSTEP (wersja 18.01.01), która będzie umożliwiała generowanie pliku JPK_VAT.

JPK - 1

Trwają prace nad nową wersją oprogramowania QuickSTEP – jeśli masz jakiekolwiek uwagi lub pomysły rozwojowe, napisz do nas: kontakt@qstep.pl

U nas czarny piątek trwa cały tydzień – od 24 listopada do 1 grudnia włącznie. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę: wszystkie linie Oprogramowania QuickSTEP dostępne są z rabatem 20%. To nasza kolejna już edycja akcji zakupowej nawiązującej do tradycji amerykańskiej. Zapraszamy do składania zamówień już dzisiaj z hasłem: BLACK FRIDAY!

zamowienia@qstep.pl | http://qstep.pl/kontakt-zamowienia/ | +48 61 843 42 66 wew. 43

black friday

Nasza oferta dla nowych firm przypomina się!

Informacje: kontakt@qstep.pl

18034067_1372074809526786_1399408569340316461_n

Kolejna edycja BLACK FRIDAY już 24 listopada. Tradycyjnie przygotowujemy na ten dzień duży rabat na zakup oprogramowania QuickSTEP. Szczegóły pojawią się niebawem.

Poniżej jedna z opinii z Google naszej firmy Graffiti.ERP SA. Firma HTR z Dąbrówki to użytkownik oprogramowania QuickSTEP. Dziękujemy!

ocena z google

Spotkanie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu już za nami. Dziękujemy za zainteresowanie, rozmowy oraz nawiązane kontakty.

Już w najbliższy wtorek w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu, wystartuje Konferencja „BADANIA, ROZWÓJ, INNOWACJE – W PODATKACH, RACHUNKOWOŚCI I BIZNESIE”. Więcej informacji o Konferencji znajduje się TUTAJ.

Tradycyjnie już, również pojawimy się na miejscu. Do zobaczenia!

Kolejny list referencyjny od naszego Klienta trafił do Strefy Partnera (Menu > Dokumenty) oraz do katalogu z referencjami na naszym profilu na Facebook-u. Dziękujemy firmie Neotek!

list

Graffiti.ERP Spółka Akcyjna w liczbach, które w każdej minucie rosną ;)

o GraffitiERP SA

„Opłata recyklingowa dla firm od stycznia 2018 r. a nie od stycznia 2019 r.” – to temat najnowszego artykułu. Po więcej zapraszamy TUTAJ.

Artykuły można również otrzymywać na skrzynkę e-mail. Wystarczy wysłać do nas wiadomość z hasłem „wiedza”: kontakt@qstep.pl.

Kolejne wdrożenia za nami. Nowi użytkownicy Oprogramowania QuickSTEP to między innymi firmy: MTN, Yatan, Blacksmith Inżynieria Mechaniczna oraz Neotek Medical Solutions.

Zapraszamy do składania zamówień: zamówienia@qstep.pl

Zapraszamy do wysyłania zapytań na adres e-mail: kontakt@qstep.pl. W odpowiedzi wyślemy dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę, uwzględniającą jak najkorzystniejszą cenę. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z wyborem oprogramowania.

kontakt

Poniżej radzimy – warto pamiętać!

20292857_1469417569792509_1747189133075959240_n

Zapraszamy do składania zamówień dotyczących naszych folderów QuickSTEP: kontakt@qstep.pl

20246101_1469416939792572_1734312915771034175_n

Sezon urlopowy trwa, my tymczasem pracujemy pełną parą nad kolejną wersją oprogramowania. Masz jakieś uwagi, pytania, pomysły? Napisz do nas: kontakt@qstep.pl

Tak wyglądają listy referencyjne tworzonych przez nas produktów. :)

Więcej w Strefie Partnera lub na Facebook-u.

referencje korytarz

W Strefie Partnera, w repozytorium dokumentów pojawił się folder Wiedza – można tam znaleźć bazę naszych cyklicznych artykułów dotyczących funkcjonowania Państwa firmy. Artykuł taki można również otrzymywać na skrzynkę e-mail. Wystarczy wysłać do nas wiadomość z hasłem „wiedza”: kontakt@qstep.pl.

Przypominamy o ofercie skierowanej tylko i wyłącznie dla uczestników kursów w Stowarzyszeniu Księgowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji: kontakt@qstep.pl

kursy SKWP

Zapraszamy do obejrzenia filmiku o zespole tworzącym firmę Graffiti.ERP SA, czyli także o Zespole QuickSTEP. :)
FILM

To już ostatnie dni na zakup Oprogramowania QuickSTEP z rabatem 20% na wszystkie linie QuickSTEP. Informacje: kontakt@qstep.pl
rabat_20

Jutro pierwszy dzień lata i najdłuższy dzień w roku!

QS_lato

Czerwiec to kumulacja naszych propozycji: rabat 50% dla nowych firm (do trzech miesięcy od powstania), rabaty czerwcowe 20% dla każdego, wydłużony czas na testy programu, szkolenia i prezentacje dla Klientów i Partnerów czy może newsletter z branżowymi artykułami dla każdego.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@qstep.pl

W miesiącu czerwcu wystartowaliśmy z akcją rabatową: 20% upustu na wszystkie konfiguracje modułów QuickSTEP. Na zamówienia z hasłem „czerwiec” czekamy do 30 czerwca do północy. Informacje: kontakt@qstep.pl
rabat_20

Na naszym profilu na Facebook-u systematycznie (przynajmniej raz w tygodniu) pojawiają się artykuły zawierające informacje wspomagające funkcjonowanie firmy. Tworząc artykuły korzystamy z wiarygodnych źródeł, a także dzielimy się naszą zdobywaną przez lata wiedzą. Poniżej kilka ostatnio opublikowanych tematów:
– Prowadzisz działalność gospodarczą w domu? Uważaj, nowa kontrola celno-skarbowa może prawie wszystko.
– Nadpłacony VAT – jak odzyskać?
– Powstanie czarna lista podatników.
– Sejm przyjął ustawę, która daje firmom narzędzia do lepszego badania wiarygodności płatniczej kontrahentów.

Jeśli chcesz otrzymywać raz w tygodniu taki artykuł na swoją skrzynkę e-mail, zapisz się do naszego newslettera pisząc na adres newsletter@qstep.pl wpisując w treści hasło „wiedza”.

Baza wszystkich artykułów znajduje się w zakładce NOTATKI.

Przetestuj za darmo Oprogramowanie QuickSTEP – 30 dni wersji DEMO to dla Ciebie za mało? Damy Tobie tyle czasu, ile będziesz chciał. test za free

Informacje: szkolenia@qstep.pl

szkolenia

Informacje: kontakt@qstep.pl18034067_1372074809526786_1399408569340316461_n

Pamiętajmy, że aktualizacja oprogramowania jest niczym wizyta u dentysty czy przegląd techniczny naszego auta. Warto ją wykonać, tym bardziej, że tylko wtedy zachowana jest gwarancja programu oraz nasze wsparcie techniczne. Poniżej mała ściąga.
aktualizacja infografika

Miło nam napisać, iż oprogramowanie QuickSTEP (pełne pakiety) wylosowali: Pan Kamil Jakóbczak, Pan Cezary Żukowski oraz Pan Daniel Mazur. Serdecznie gratulujemy!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą e-mailową.

Hasło ukryte w animacji to „PRODUKCJA”, czyli jeden z naszych modułów umożliwiający zarządzanie produkcją. W tym obszarze cenowym to rzadkość. Korzystamy z naszych doświadczeń wyniesionych z wdrażania oprogramowania dla dużych firm i przenosimy je do systemu QuickSTEP.

Więcej o module Produkcja oraz pozostałych składowych oprogramowania TUTAJ.

Już tyko do piątku czekamy na Wasze wiadomości z rozwiązaniem konkursu – rozstrzygnięcie w poniedziałek. Możemy tylko napisać, że mamy niespodziankę – zamiast jednej licencji, rozlosujemy trzy licencje o wartości 999 zł!

Czy wiesz, że w Polsce 10 milionów osób dotkniętych jest schorzeniami reumatycznymi, a szczyt zachorowalności przypada między 30 a 50 rokiem życia?

Wspieramy działania zaprzyjaźnionej z nami Fundacji JaTyMy, która organizuje m.in. bezpłatną gimnastykę na terenie Poznania dla osób chorych reumatycznie. Zachęcamy do wpłaty swojego 1% – to właśnie z naszych wpłat, gimnastyka będzie mogła być kontynuowana w kolejnym roku.
jeden procent

Zapraszamy do udziału w wiosennym konkursie – do wygrania pełen pakiet Oprogramowania QuickSTEP o wartości 999 zł netto. Szczegóły na naszym profilu na Facebook-u.

Kolejny list referencyjny w naszym portfolio. Dziękujemy!

MaciejOzonek

Zachęcamy do polubienia i śledzenia naszego QuickSTEP-owego profilu na Facebook-u.

To właśnie tam pojawiają się wszelkie informacje na temat oprogramowania (np. wpis z dnia dzisiejszego na temat wykonywania kopii zapasowej bazy danych), artykuły związane z prowadzeniem firmy czy informacje na temat nadchodzących wydarzeń. Warto do nas dołączyć!

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu: kontakt@qstep.pl

Z pozdrowieniami od całego Zespołu QuickSTEP :)
happy easter

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości na wyświetlanym oknie (patrz załączony zrzut), wystarczy zamknąć wszystkie okna w danym module i następnie uruchomić w menu -> Okno -> Usuń nastawy okien (INI). Wszystko wówczas wróci do normy.
Nieprawidłowe wyświetlanie okna może pojawić się po aktualizacji programu, kiedy to pojawiły się zmiany i nowy wygląd okna, np. nowa kolumna w pokazywanych danych. W pliku INI przechowywane są wszelkie dane dotyczące wyglądu okien, np. nasz ulubiony wymiar okna – usunięcie nastaw INI, spowoduje przywrócenie ustawień domyślnych/fabrycznych.

Przy okazji przypominamy o dobrym nawyku wykonywania każdego dnia kopii zapasowej bazy danych.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: serwis@qstep.pl

nastawyINI

Wersja 17.01.01 jest już gotowa! Najnowsze Oprogramowanie oraz opis zmian, można pobrać z naszej strony internetowej, z działu POBIERZ. W przypadku jakichkolwiek pytań, działa e-mail: serwis@qstep.pl.

UWAGA: Aktualizacja do wersji 17.01.01 jest płatna. W celu zdobycia szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu: kontakt@qstep.pl.

Tak długiego listu referencyjnego jeszcze nie otrzymaliśmy. Dziękujemy! :)
Referencja

Na naszej stronie internetowej pojawił się nieco uproszczony, nowy cennik – nie ma już rozróżniania na pierwsze i kolejne stanowisko. Mamy nadzieję, że nasz cennik będzie dzięki temu jeszcze bardziej przejrzysty i czytelny. Cennik znajduje się TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@qstep.pl

Chop Master – jedna z kolejnych produkcji naszej siostrzanej firmy jest już gotowa! :)
iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/chop-master/id1131209658?l=pl&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.caffeinegames.chopmaster

IMG_2910

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć radości i rodzinnie spędzonych chwil, a w Nowym Roku – szczęścia i zadowolenia ze współpracy z naszą firmą!

Z pozdrowieniami,
Zespół QuickSTEP
Wigilia

Prace nad nową wersją 17.01.01 trwają – premiera aktualizacji planowana jest na pierwszy tydzień stycznia 2017.

Dla kogo? Dla Partnerów, Klientów oraz dla każdego, kto jest zainteresowany Oprogramowaniem QuickSTEP.

Gdzie? W centrali naszej firmy w Poznaniu lub online.

KIedy? W dogodnym dla każdego terminie.

Na jaki temat? Szkolenia dotyczą dowolnego zakresu funkcjonalności Oprogramowania QuickSTEP.

Zapraszamy: szkolenia@qstep.pl | www.qstep.pl | +48 61 843 42 66 wew. 43

12471848_993237590743845_2232076841438113798_o

Na stronie internetowej posnet.com.pl pojawiała się informacja o naszych produktach, (także o oprogramowaniu QuickSTEP), jako programach współpracujących z drukarkami fiskalnymi POSNET (protokół Thermal oraz Posnet).

Dzisiaj ostatni dzień składania zamówień z hasłem BLACK FRIDAY – 20% rabatu na wszystkie linie QuickSTEP.

Zapraszamy do kontaktu: zamowienia@qstep.pl
lub qstep.pl zakładka ZAMÓWIENIA

U nas czarny piątek trwa cały tydzień – przygotowaliśmy wyjątkową ofertę: wszystkie linie Oprogramowania QuickSTEP dostępne są z rabatem 20%. To nasza kolejna już edycja akcji zakupowej nawiązującej do tradycji amerykańskiej. Zapraszamy do składania zamówień już dzisiaj z hasłem: BLACK FRIDAY!

W przypadku pytań, działa e-mail: zamowienia@qstep.pl

Trwają prace nad nową wersją Oprogramowania QuickSTEP: ver. 17.01.01.
Wraz z aktualizacją sporo zmian i rozszerzeń, m.in. nowy protokół POSNET współpracujący z drukarkami fiskalnymi.

Kolejny list referencyjny od naszego klienta trafił do Strefy Partnera (Menu > Dokumenty) oraz do katalogu z referencjami na naszym Facebook-u. Zapraszamy do lektury!
gegoART

Kolejna edycja BLACK FRIDAY już 25 listopada. Tradycyjnie przygotowujemy na ten dzień duży rabat na zakup oprogramowania QuickSTEP.

Spotkanie w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski już za nami. Dziękujemy za zainteresowanie oraz wszystkie rozmowy.

Dokładnie za tydzień mniej więcej o tym czasie wystartuje w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski Konferencja „Rachunkowość i podatki spółek osobowych ze szczególnym uwzględnieniem firm rodzinnych”. Więcej informacji o Konferencji znajduje się TUTAJ.
Jak co roku, my również będziemy obecni. Do zobaczenia!

Wdrożenie w MaxMara Weekend Poznań za nami. MaxMara to luksusowa włoska marka dla kobiet z klasą.

Tymczasem przed nami kolejne wyzwania. :)

To już tradycja, że jesteśmy obecni na corocznej Konferencji w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski.

Niebawem zamieścimy więcej informacji na ten temat. Do zobaczenia!

Kolejny list referencyjny od zadowolonego Użytkownika oprogramowania QuickSTEP. Dziękujemy!

Referencje COMMIT Paweł Bartoszewski

No i nadeszła piękna polska złota jesień. :)

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@qstep.pl

IMG_1714

gego tworzy oryginalne, niepowtarzalne, ręcznie malowane ubrania – głównym produktem jest gshirt (uniseksowy t-shirt z surowym dekoltem). Wszystko ręcznie robione w pracowni w samym centrum Poznania.

Zakup możliwy jest online na gegoart.com, w showroomie na ulicy Poznańskiej w Poznaniu lub w nowo otwartym butiku w Poznań City Center. To właśnie tam miało miejsce jedno z naszych ostatnich wdrożeń oprogramowania QuickSTEP :)

Prowadzisz firmę? Zastanawiasz się nad wyborem oprogramowania? Pobierz pełną wersję easyQuickSTEP i przetestuj za darmo!
Sprawdź tutaj -> DOWNLOAD.

Moduł Kontakty to aplikacja klasy CRM (ang. Customer Relationship Management, dosłownie zarządzanie relacjami z klientem). Cel jego istnienia jest prosty: udostępnić komplet informacji o Kliencie i tym samym zwiększyć efektywność współpracy. Oprócz danych kontaktowych osób odpowiedzialnych, możliwe jest gromadzenie informacji m.in. o działalności Klienta (szczegóły prawne, ale też zysk, obroty, liczba pracowników itp.), umiejscowieniu dokumentów z nim skojarzonych czy konkurencji (z produktami i ich cenami włącznie). Obrazu dopełnia zapis działań marketingowych: ogólna ocena kontaktu, jego źródło, cel i sposoby realizacji, rodzaj i etap współpracy itp. W efekcie w jednej chwili i w jednym miejscu uzyskuje się kompletną wiedzę o Kontrahencie i dotychczasowych z nim kontaktach.

Zapraszamy do zakupu już od 99 zł netto za pierwsze stanowisko oraz 49 zł netto za każde kolejne stanowisko: zamowienia@qstep.pl

Długoletnia współpraca ze Stowarzyszeniem Księgowych w Poznaniu, zaowocowała kolejną propozycją, skierowaną tylko i wyłącznie dla uczestników kursów w Stowarzyszeniu Księgowych. Jest to atrakcyjna oferta na użytkowanie Oprogramowania QuickSTEP – pakiet wszystkich modułów oraz dodatkowo wsparcie techniczne.

Szczegółowy spis wszystkich szkoleń znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia TUTAJ.

Więcej informacji o ofercie, uzyskasz pisząc na nasz adres e-mail: kontakt@qstep.pl

Namawiamy do wykonywania każdego dnia kopii zapasowej bazy danych, po zakończeniu pracy z oprogramowaniem QuickSTEP.

Komunikat z pytaniem o wykonanie takiej kopii pojawia się automatycznie, podczas wyłączania programu (jeden raz dziennie). Kopię zapasową bazy danych można wykonać również w każdej chwili: okno logowania -> zaawansowane opcje -> utwórz kopię.

Działanie takie to dobry nawyk, ułatwiający odzyskanie Państwa danych w przypadku np. awarii komputera.

Zapraszamy do kontaktu: serwis@qstep.pl

1

Kolejne wdrożenia za nami. Nowi użytkownicy Oprogramowania QuickSTEP to między innymi: CM FASHION GROUP, gegoART oraz firma ZARZĄDZANIE HOTELAMI.

Zapraszamy do składania zamówień: zamowienia@qstep.pl

Uwielbiamy przypominać, że oprogramowanie QuickSTEP będąc tematem badań pracy dyplomowej (Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie) w jednej z analiz pojawiło się na pierwszym miejscu.

Porównanie dotyczy 18 dostępnych na rynku programów dla małych i średnich przedsiębiorstw i zakłada następujące kryteria: producent, technologia, zakres funkcji, integracja i inkorporacja, internacjonalizacja, kastomizacja i rozbudowa, polityka bezpieczeństwa, pomoc oraz support. Im mniejsza odległość od wzorca, tym lepiej.

12308282_978217932245811_2981246599498807077_n

Caffeine Classic Games to seria darmowych produkcji opartych na sprawdzonych pomysłach z naszej (i Waszej ;)) młodości. Pozwala starszym graczom ożywić wspomnienia, a młodym zapoznać się z historią gier wideo w unowocześnionej formie.

Obecnie seria dostępna jest na smartfony i tablety z systemami iOS oraz Android. Pierwszą produkcją jest BombAir, wzorowany na klasycznym tytule z ZX Spectrum. Bezpośrednie łącza do pobierania:

https://itunes.apple.com/pl/app/bombair/id1112439631?l=pl&mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.caffeinegames.bombair&hl=pl

Zachęcamy do wysyłania zapytań na adres e-mail: kontakt@qstep.pl. W odpowiedzi wyślemy dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę, uwzględniającą jak najkorzystniejszą cenę.

Istnieje również możliwość zakupu oprogramowania QuickSTEP w dogodnych ratach.

Czy wiesz już wszystko na temat JPK (Jednolity Plik Kontrolny)?
Może zastanawiasz się czy faktura występuje w postaci oryginału i kopii albo czy faktura występująca w postaci skanu to także faktura?
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook-u: pojawia się tam przede wszystkim sporo artykułów związanych z prowadzeniem firmy.

Przypominamy o możliwości udziału w szkoleniach.
Dla kogo? Dla Partnerów, Klientów oraz dla każdego, kto jest zainteresowany Oprogramowaniem QuickSTEP.
Gdzie? W centrali naszej firmy w Poznaniu lub online.
KIedy? W dogodnym dla każdego terminie.
Na jaki temat? Szkolenia dotyczą dowolnego zakresu funkcjonalności Oprogramowania QuickSTEP.

Zapraszamy: szkolenia@qstep.pl

Trwają prace nad kolejną wersją Oprogramowania QuickSTEP. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie rozwojowe, napisz do nas: kontakt@qstep.pl

To już ostatnie dni trwania majowej promocji: 20% rabat na zakup dowolnego pakietu Oprogramowania QuickSTEP. Wystarczy podać hasło podczas składania zamówienia: MAJ2016. Zamówienia objęte rabatem można składać do 31 maja 2016 roku.

Lista naszych Partnerów dostępna jest TUTAJ. Zamówienia można również składać pisząc bezpośrednio na adres e-mail: zamowienia@qstep.pl

Przy okazji nadchodzącej kolejnej aktualizacji Oprogramowania QuickSTEP, dobra informacja dla korzystających z drukarek fiskalnych firmy POSNET: oprócz dotychczasowego protokołu Thermal, dostępny będzie również nowy protokół Posnet.

Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań: kontakt@qstep.pl

Te niebieski zawieszki na torbach do laptopów w sklepach Saturn i MediaMarkt w całej Polsce, to specjalna oferta dla nowych użytkowników Oprogramowania QuickSTEP. Zapraszamy do zakupów!

IMG_0308

To już tradycja – w miesiącu maju proponujemy 20% rabat na zakup dowolnego pakietu Oprogramowania QuickSTEP. Wystarczy podać hasło podczas składania zamówienia: MAJ2016. Zamówienia objęte rabatem można składać do 31 maja 2016 roku.

Lista naszych Partnerów dostępna jest TUTAJ. Zamówienia można również składać pisząc bezpośrednio na adres e-mail: zamowienia@qstep.pl

Czy wiesz, że każdy użytkownik oprogramowania QuickSTEP może liczyć na nasze bezpłatne wsparcie?

Jeśli kupiłeś program i nie chciałbyś zaprzątać sobie głowy instalacją lub korzystasz z naszego oprogramowania i przykładowo nie chcesz martwić się procesem aktualizacji albo masz jakiekolwiek inne pytania – napisz do nas: serwis@qstep.pl

Postaramy się szybko rozwiać wszelkie wątpliwości. Pomagamy drogą e-mailową lub kontaktując się telefonicznie. Jeśli temat tego wymaga, łączymy się również zdalnie z Twoim komputerem. :)

Kolejne wdrożenia za nami. Nowi użytkownicy Oprogramowania QuickSTEP to między innymi: Highway Transcold Resistance, Olejowe Smaki, Argroup, Przedsiębiorstwo Usług Biurowo-Informatycznych, MFA, Danmar.

Zapraszamy do składania zamówień: zamowienia@qstep.pl

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa związane z naszą nową stroną internetową oprogramowania QuickSTEP: www.qstep.pl

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi związane z funkcjonowaniem witryny, napisz do nas: kontakt@qstep.pl

 

Na wszelki wypadek przypominamy, że pojawiła się aktualizacja do wersji 16.01.01. Opis zmian oraz program można pobrać ze strony internetowej produktu, z działu POBIERZ.

Jest to jedyna w roku płatna aktualizacja – koszt zaczyna się już od 49 zł netto w zależności od liczby użytkowanych modułów oraz stanowisk. Wszelkie szczegóły oraz wsparcie techniczne można otrzymać pisząc na adres e-mail: kontakt@qstep.pl

Dlaczego warto aktualizować?
Otrzymujesz najnowszą wersję programu, zgodną z nowelizacjami ustaw. Dodatkowo bezpłatne wsparcie.

Oprogramowanie QuickSTEP cały czas rozbudowuje swoją sieć sprzedaży – do naszego teamu Partnerów dołączyły dwie kolejne firmy: MM CNC (województwo lubuskie) oraz BIZTEK (województwo mazowieckie). Aktualna sieć sprzedaży dostępna jest na naszej stronie internetowej w dziale Gdzie kupić.

Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Z pozdrowieniami,
Zespół QuickSTEP
symbolika-pisanek_ikon

Od 1 lipca 2016 roku wszystkie duże przedsiębiorstwa (zatrudniające więcej niż 250 pracowników lub osiągające powyżej 50 mln euro obrotów rocznie) będą musiały udostępniać Urzędowi Skarbowemu dane finansowo-księgowe w formie elektronicznej. Małe i średnie firmy (zatrudniające od 9 do 250 pracowników lub osiągające od 2 do 50 mln obrotów rocznie) taki obowiązek będzie dotyczył od 1 lipca 2018 roku.
W tym celu firmy będą zobowiązane generować dane pochodzące z ksiąg podatkowych w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), co powinno usprawnić i ułatwić kontrolę polskich przedsiębiorstw.
Firma Graffiti.ERP SA jako dostawca Oprogramowania QuickSTEP, prowadzi intensywne prace nad przygotowaniem się do zmian. Szczegółowe informacje na temat JPK można znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów: zobacz więcej.

Kolejny list referencyjny od naszego klienta trafił do Strefy Partnera (Menu > Dokumenty) oraz do katalogu z referencjami na naszym Facebook-u. Zapraszamy do lektury!

List referencyjny HTR

Przypominamy, że pojawiła się aktualizacja do wersji 16.01.01. Opis zmian oraz program można pobrać ze strony internetowej produktu, z działu POBIERZ.

Jest to jedyna w roku płatna aktualizacja – koszt zaczyna się już od 49 zł netto w zależności od liczby użytkowanych modułów. Wszelkie szczegóły oraz wsparcie techniczne można otrzymać pisząc na adres e-mail: kontakt@qstep.pl

Dlaczego warto aktualizować?
Otrzymujesz najnowszą wersję programu, zgodną z nowelizacjami ustaw. Dodatkowo bezpłatne wsparcie.

Miło nam powitać Ciebie na nowej stronie internetowej oprogramowania QuickSTEP. Odświeżona jest szata graficzna oraz treść.

W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących naszej nowej witryny, będziemy wdzięczni za kontakt: kontakt@qstep.pl

Kolejna partia toreb do laptopa wraz z pakietem Oprogramowania QuickSTEP w specjalnej cenie, trafiła do sieci sklepów MediaMarkt i Saturn w całej Polsce. Limitowana edycja cieszy się dużą popularnością – szukajcie toreb z niebieską zawieszką.

image_view.php

Wersja 16.01.01 jest już gotowa! Najnowsze Oprogramowanie oraz opis zmian, można pobrać z naszej strony internetowej, z działu Download. W przypadku jakichkolwiek pytań, działa e-mail: serwis@qstep.pl

UWAGA: Aktualizacja do wersji 16.01.01 jest płatna. W celu zdobycia szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu: kontakt@qstep.pl.

QuickSTEP
ul. Jasielska 16, 60-476 Poznań
tel. +48 61 843 42 66 wew. 43